Bir Dünya Uygulama Burada…

Gelişen teknoloji ve internet çağı sayesinde artık her istediğimizi bir tıkla bulabiliyoruz. Ancak bu durum da çoğu zaman bilgi kirliliğine neden oluyor.

Bilgisayarımıza bir program ya da oyun indirmek istediğimizde google yardımı ile aramalarımızı yapıyoruz ve milyonlarca sonuç buluyoruz. Ama bu bizim için çoğu kez yeterli değil. Çünkü hemen ardından sorular başlıyor; site güvenli mi? İndirdiğim programda ya virüs varsa? Ya program hatalıysa ve boşa zaman harcarsam?…

mobile-apps-pile-ss-1920

Hepimizin zamanı kıymetli ve kimse bir dakikada olsa bunu boşa harcamak istemez. Hepsinden de önemlisi hiçbirimiz bilgisayarımızın durduk yere zarar görmesini istemeyiz. İşte bu tür durumlar için size mükemmel bir site öneriyoruz; http://www.dostindir.com/ 

Kullanımı oldukça kolay olan dostindir, oluşturduğu kategoriler ile aradığınızı en kısa zamanda bulmanıza yardımcı oluyor. Windows, macOS, iOS ve Android platformları için zengin uygulama seçenekleri sunuyor. İstediğiniz programa tek tıkla ulaşabiliyor, sorunsuz bir şekilde indiriyorsunuz. En önemlisi ise bilgisayarınızı, gelebilecek tüm tehlikelere karşı korumuş oluyorsunuz.

Online Programlar ve Oyun kategorileriyle ziyaretçilerine binlerce çeşit sunan dostindir, içerisinde bulunan tüm dosyaların hangi platformlara uygun olduğu konusunda bilgiler veriyor. Küçük yazılar ile uygulamalar hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlıyor ve ekran görüntüleriyle bu bilgileri destekliyor.

Android Uygulama ve Oyunları Bilgisayarda Çalıştırma; BlueStacks

Size sitede bulunan ve bir çok bilgisayar kullanıcısının gözde uygulaması olan BlueStacks programından bahsetmek istiyoruz. Android uygulamalarını ve oyunlarını bilgisayar ortamında çalıştırmanıza yardımcı olan bu program türünün en iyisi… BlueStacks sayesinde Android platformunda çalışan uygulamaları kolayca bilgisayarınızda çalıştırabileceğiniz gibi dilerseniz Google Play üzerinden uygulama da indirebiliyorsunuz.

img-filewin-BlueStacks

Şimdilik sadece Windows işletim sistemlerinde çalışan BlueStacks programı sayesinde Android yüklü tüm telefon ve tabletlerde yapabildiğiniz herşeyi bilgisayarınızda yapabilirsiniz. Özellikle oyun severleri mutlu eden bir uygulama olan BlueStacks, 3D oyunlar dahil bir çok oyunu bilgisayarınız üzerinden sorunsuz bir şekilde oynamanızı sağlar.

Bağımlısı olacağınız BlueStacks, bazı sistemlerde Microsoft .NET Framework istiyor ancak herşeyde olduğu gibi dostindir bu konuda da yanınızda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir