Bir başka film izleme sitesi

İnternette her sektörden yüzlerce ve bazı sektörlerden ise belki binlerce web sitesi bulunmakta. Film izleme sektörü de bu binlerce sitenin olduğu sektörlerden bir tanesi. Rekabetin üst düzeyde olduğu bu sektörde her web sitesi diğer rakiplerinin önüne geçip film aramalarında ilk sıralarda olmak ve pastadan pay almak istiyor. Bundan dolayı ise sektör gerçekten kirlenmiş durumda.

Yüksek Reklam Gelirleri Cazip Gelmekte

Film izleme siteleri arasında ilk sıralardaki sitelerin aylık ortalama reklam gelirleri 60 bin liranın üzerinde seyrediyor. Bu da sektörde olan her site için oldukça cazip bir kazanç. Bundan dolayı ilk sıralara gelebilmek için çok büyük mücadele verilmekte ve bu mücadele de interneti yeteri kadar kirletmekte.

İnternetten film izlemeye alışkın kişilerin en büyük sıkıntılarından birisi de bitmek bilmeyen reklamlardır. Sitede nereye tıklarsanız tıklayın karşınıza bir reklam çıkmakta ve film izleme keyfine darbe vurmaktadır. Zaten 1-2 saat ağzının tadıyla film izleyip vakit geçirmek isteyen kişiler, film sitelerinin bu kazanç manyaklığıyla boğuşmakta ve keyifli vakit geçirememekteler.

Bu noktada reklamı minimum da tutup, kaliteyi ön plana alan bazı siteler de rakiplerinin önüne geçme sürecindeler. Bunlardan birisi de: HD Film Makinası

Çok az sayıda reklam ile siteyi döndürmeye çalışmaktalar. Bu da takipçilere hızlı ve keyifli film izleme imkanı tanımakta. Web sitesi özellikle Hd Film izle konusunda çok iddialı. Başarılı çalışmalarını devam ettirirlerse film izleme siteleri arasında ilk sıralara çıkmaları çok uzun olmayacak gibi. Sizlere önerimiz; Hdfilmmakinasi.com sitesini takibe almanız yönünde olacaktır.

One thought on “Bir başka film izleme sitesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir