Bayram Taşçı’nın Yeni Kitabı Düş Atölyesi’ni Okuyun

Belki de zamanı gelmiştir. Kafanı gömdüğün o bilgisayardan, o angarya işlerden kafanı kaldırıp hayatın güzelliklerini görmenin zamanı gelmiştir. Korkma, Düş Atölyesi hemen yanında olacak.

Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yazar Bayram Taşçı, yılların tecrübesine ve yaşanmışlıklarına sırtını dayayarak herkesin okuması gereken bir kitap yazdı ve bu kitap kısa bir süre önce AZ Kitap’tan çıktı. Kişisel gelişim adına sayısız kitap olsa da Düş Atölyesi türünün tek örneği. Çünkü o, “Türkiye’nin ilk ve tek düş kitabı”… Üniversite yıllarında kendini kişisel gelişim adına geliştiren Taşçı, NLP alanında uzmanlaşmayı seçmiş ve bu alanda master eğitimini tamamlamıştır. Başarı, motivasyon, hedef belirleme, düşleri gerçekleştirme gibi konulara yoğunlaşan Taşçı, aldığı eğitim sayesinde insanların kurduğu düşler üzerine büyük bir bilgi birikimine sahiptir.

İnsanların hayatta yaşayabileceklerinin kurduğu düşlerle sınırlı olduğunu belirten Taşçı yazdığı Düş Atölyesi kitabında yaşamının hem oyuncusu hem de yönetmeni olmak isteyenler için bu yol gösterici niteliğinde… Çözmekte zorlanılan problemlerin aslında sanıldığı kadar çözülmez olmadığını belirten Düş Atölyesi, içinizde yaşayan ve belki de sizin; var olmadığına inandığınız o düşçüyü ortaya çıkarmak ve harekete geçirmek istiyor.

umesaj10984_8ca5nmn9ifgu23knrnzjv2t9

Kendinize hiç sordunuz mu; “ yaşadığın bu hayattan memnun musun?” diye. Ya da her sabah kalktığınızda aynada gördüğünüz o adamı, o kadını tanıyor musunuz, yaptıklarından mutlu musunuz? Eğer tüm cevaplarınız olumsuzsa belki de sizin bir desteğe ihtiyacınız vardır, bir sığınağa… Size “kalk ve kendine gel, gün senin günün!” diyebilecek birilerine, bir şeye ihtiyacınız vardır.

Hayatta hiçbir şey mükemmel değildir. Bunu biliyoruz. Ancak sahip olduğumuz hiçbir şeyden memnun değilsek eğer buna bir dur demek gereklidir artık. Ne olmak istiyorsunuz? Çok zengin olmak? Bir dansçı olmak? Oyuncu olmak? Yazar olmak?… Hiçbir şey düşlerinize engel olmamalı. Düş Atölyesi’ne gelin. Burada içinizde yatan tüm düşler ince bir işçilik ile gün yüzüne çıkacak ve artık yıllardır o ihtiyacınız olan şeye sahip olacaksınız; hayatınıza…

Düş Atölyesi, D&R, kitapyurdu.com ve tüm seçkin kitapçılarda sizleri bekliyor…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir