Atlas Global Uçuş Noktaları ve Yeni Seferler

Atlas Global, 2011 senesinde Öger Holding AŞ tarafından kurulduğundan beri sürekli olarak farklılaşma ve gelişme göstermiştir. 2004 senesinde Atlasjet olarak çalışmaya devam eden firma, büyük bir değişikliğe gitmiş ve “İç ve Dış Hatlarda Tarifeli ve Tarifesiz Seferlerle Yolcu ve Yük Taşımacılığı” yapabilmesi için firma ruhsatlandırılmış ve ayrıca 2004 senesinden beri Atlasglobal, iç hatlarda tarifeli seferlerine başlamıştır. Kalitesi ve hizmet anlayışı ile hızlı bir şekilde büyüyen hava yolu şirketi, yurt dışında da yaptığı önemli çalışmalar ve birçok sefer noktası sayesinde 2015 senesine ismini Atlasjet yerine Atlas Global olarak değiştirmiştir. Atlasglobal, dünya genelinde pek çok noktaya uçuç yapmakta ve sefer noktalarını sürekli olarak artırmaktadır.

AtlasGlobal, kurumsal kimliğinde bir yenilenme süreci yaşarken bir yandan da dünyanın pek çok noktasına sefer düzenlemeye başladı. Haziran ayında 4 yeni uçuşu hizmete açan atlasglobal, uluslar arası alanda büyüme hayalini de bu şekilde gerçekleştirme yönünde önemli adımlar atıldı. İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan gerçekleştirilen uçuşlar için; Amsterdam, Düsseldorf, Köln ve Bişkek uçuş seferleri başladı. İstanbul bağlantılı olan yurt içi ve yurt dışı diğer uçuş noktalarından uygun bekleme süreleri sayesinde rahat bir uçuş imkanı sunan AtlasGlobal, seferlerine eklemeler yapmayı ve “Hayallerin üzerinde bir dünya” sloganını yaşatmayı hedefliyor.

Tümen Kentinden İstanbul’a Sefer

AtlasGlobal, Tümen kentinden İstanbul’a direkt uçuşun gerçekleştirileceği seferin ilk olarak Mart ayında gerçekleştirileceğini belirtti. 16 Ocak tarihinde Tümen’de bulunan havalimanı kapsamlı olan yeniden yapılandırmanın ardından seferler faaliyete geçecek. Değeri yaklaşık olarak 4 milyar ruble olan yeniden yapılandırma sayesinde iç hatlarda yolcuların sayısı 2 kat, dış hatlarda da 4 kat artabilecek.

Atlas Global, dünya genelinde insanların uçak seyahatlerinde üstün hizmet almasını ve aynı zamanda da istedikleri noktaya rahatça ulaşmasını sağlamak için uluslar arası çalışmalarına devam etmektedir. AtlasGlobal ile ilgili birçok bilginin yer aldığı atlasglobalucak.com adresinde, firmanın dünyada farklı noktalara uçuş yapmak için çalışmalarının sürekli olarak devam ettiği belirtilmiştir. Hizmet kalitesi ve büyüme alanındaki özverili çalışmalarından en güzel sonuçları alan Atlasglobal, her yıl milyonlarca insanın seyahatlerinde yanında olmayı başarmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir