Assassin’s Creed: Syndicate’ın Türkçe Yaması Yayınlandı

AnimusProjesi, uzun süredir üzerinde çalıştığı Assassin’s Creed: Syndicate’in Türkçe yamasını bitirdi ve yayınladı. İşte detaylar ve yamayı indirebileceğiniz link…

Ubisoft, geçtiğimiz yıl sonunda Assassin’s Creed: Syndicate’i piyasaya sürmüştü. Bundan sonra ise bir çok oyun sever için Türkçe yama bekleyişi başlamıştı. Daha önceki sürümlerin de çevirisini yapan AnimusProjesi ekibi, Türkçe yamayı nihayet yayınladı. Artık isterseniz oyunu tekrar Türkçe olarak oynayabilir ya da ilk defa Türkçe olarak başlayabilirsiniz.

AnimusProjesi ekibinin yayınladığı bu yama şuanlık sadece ana oyunu tamamen Türkçeleştiriyor. Oyunun DLC’leri henüz tamamlanmadı ve ilerleyen günlerde yayınlanacak.

asturkce01

Türkçe yamanın bitmesinin diğer sürümlere göre uzun sürmesinin en büyük nedeni ise Assassin’s Creed: Syndicate’in diyaloglarının eski oyuna göre üç kat daha fazla olması…

Belirtmekte fayda var; Türkçe yama Assassin’s Creed: Syndicate’in orjinal ve son güncellemesi olan v1.5 sürümü ile uyumlu. Onun dışında çalışmıyor.

Türkçe yama ile ilgili tüm detaylara ve indirme linkine buradan ulaşabilirsiniz.

asturkce02

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir