Araç Transfer İşlemleri / Kıbrıs Araç Transfer

İnsanların ihtiyaç duydukları hizmetlerden bir tanesi de araç transfer yani araç kiralama işlemleridir. Özellikle iş dünyasında sıklıkla tercih edilen bu hizmet, bazı profesyonel kuruluşlar tarafından uzun yıllardır verilmektedir. Kıbrıs’ta araç transfer alanında hizmet veren Express Cyprus, birçok alanda uzun zamandır çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Özellikle ercan havalimanı transfer alanında profesyonel hizmetler veren ve birçok önemli isimler için de araç temini gerçekleştiren bu firma, Kıbrıs’ta insanların eli ayağı olacak ciddi çalışmalar gerçekleştirmektedir.

Express Cyprus, Kuzey Kıbrıs Ercan Havalimanı ofisinden 7 gün 24 saat boyunca hizmet vermektedir. Son model araçlarla sunduğu hizmetinde teknolojik ve kurumsal bir altyapı sergilemektedir. Ayrıca çalışanlarının giyimine ve hijyenine dikkat etmesine kadar özen gösteren bu firma, güvenli ve keyifli bir seyahat fırsatı sunar. Araçlara yerleştirilen teknolojik alt yapı sayesinde meydana gelen tüm sorunlara kısa sürede çözüm getirilmektedir. Yalnızca belirli bir süre kiralama hizmeti sunmayarak havalimanı taksi görevlerini de yerine getiren ve müşterilerinin ihtiyaçlarına göre her türlü hizmeti sunan firma, önceden yapılan rezervasyonlar doğrulusunda gelen yolcuları karşılamakta ve belirtilen adreslere güvenli bir şekilde ulaştırılmasını sağlamaktadır.

Kıbrıs Transfer | Araç Transferleri Fiyatlandırma

Express Cyprus’ın fiyatlandırma sisteminde de tıpkı çalışmalarında olduğu gibi profesyonel tercihler vardır. Müşterilerin üst seviyede memnuniyetlerinin sağlanması için talep edilen hizmetlere göre çeşitli en ekonomik tercihler yapılmaktadır.

Kıbrıs Kültür Turu

Yalnızca araç kiralama çalışmalarında değil, otobüslerle beraber Kıbrıs’ta kültür turları da düzenleyen firma, konforlu ve güvenli araçlarıyla özel rehberler eşliğinde; Girne Kültür Turu düzenlemektedir. Tarihi Girne Limanı gezildikten sonra  alışveriş merkezlerinde alışveriş yapmak isteyen misafirler beklenmektedir. Bu kısa molanın ardından Girne Kalesi’nin gezilmesi için yola çıkılır. Daha sonra  kalenin içerisinde yer alan Batık Gemi Müzesi’nde gezi düzenlenir. Buradaki ziyaretin ardından Girne’nin doğusunda yer alan ve yüksek bir tepe üstüne kurulmuş olan Bellapalis Manastırı ve Beylerbeyi Köyü ziyaret edilir.

Bu hizmetlerin dışında otobüs kiralama veya şoförlü araç kiralama imkanları da sunan Kıbrıs transfer firması, gerekli tüm çalışmaları gerçekleştirmekte ve Kıbrıs’taki tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.

Firma Bilgileri

Web: www.expresscyprus.com

Telefon: 0392 816 06 06

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir