Apple’ın Kampüsünden Yeni Görüntüler

Apple’ın uzay üssü Apple Campus 2, casus bir drone tarafından görüntülendi. İşte Apple’ın yeni yuvasından yeni görüntüler…

Olağanüstü tasarımı ve büyüklüğü ile dikkatlerini üzerine çeken Apple Campus 2’den yeni görüntüler geldi. Steve Jobs tarafından Cupertino, California’da kurulan ve o günden bu yana merkezi burada bulunan Apple, yakın bir zamanda yeni yuvasına geçiş yapacak. Ancak Cupertino’daki bu yere yuva demek pekte doğru değil. Çünkü Apple buraya bir kampüs değil resmen yeni bir şehir inşa etmiş durumda.

casus-drone-apple-in-yeni-kampusunu-goruntuledi-705x290

Apple’ın 2017 yılı içinde taşınmasını beklenen yeni kampüsü, bir kaç yıldır dünya gündemini oldukça meşgul ediyor. Steve Jobs’un çok istediği ve malesef ömrünün görmeye yetmediği bu yeni kampüs, Matthew Roberts tarafından DJI Phantom 3 Pro ile görüntülendi.

Apple Campus 2’de ilham verici ofislerin yanında bir çok aktivitenin yapılabileceği merkezler de bulunuyor. Apple bu kampüsün tasarımına oldukça önem veriyor. Öyle ki paylaşılan bilgilere göre Apple Campus 2’nin yapımı bittiğinde toplamda 3000 cam panel kullanılıyor olacak.

Ayrıca bu görüntüler Roberts’ın ilk çekimleri değil. Matthew Roberts daha önce de yine casus bir drone ile Apple Campus 2’yi görüntülemiş ve youtube hesabından yayınlamıştı.

Apple Campus 2 ile ilgili yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir