Apple’dan LGBT için Özel Kayış!

Apple, LGBT Pride yürüyüşü için çalışanlarına gökkuşağı renklerini taşıyan Apple Watch kayışları dağıttı. Bu kayışların yakında satışa sunulması da bekleniyor.

Cinsel tercihlerinden dolayı hor görülen kişilerin özgürlüklerini savunduğu Pride yürüyüşüne Google, Facebook, Twitter, Apple ve Microsoft gibi dünyaca ünlü teknoloji devleri destek veriyor.

Geçtiğimiz yıllarda Pride yürüyüşüne katılan çalışanlarına gökkuşağı renklerinde tişört veren Apple bu yıl farklı bir hediye ile karşımıza çıktı. Apple, Pride yürüyüşü için çalışanlarına Apple Watch kayışı dağıttı.

apple-watch-pride

LGBT’nin simgesi olan gökkuşağı renklerinden yapılmış olan özel kayışların fotoğrafı ise Reddit’te ortaya çıktı. Her ne kadar bu kayışlar belli bir amaca hizmet ediyor olsa da, LGBT’yi destekleyen ya da desteklemeyen herkesin hoşuna gidebilecek kadar güzel ve renkli.

Ancak şu anda Apple Store üzerinden satışı yok. Tahminler ise Apple’ın LGBT üyelerine verdiği desteği bir üst basamağa taşımak için bu kayışları yakın bir tarihte satışa çıkaracağı yönünde.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir