Android Yazılımlar Bilgisayarda Nasıl Kullanılır?

Akıllı telefonlardan öncesi oldu, sonrası da olacaktır. Hunharca kullanımlara maruz kalan akıllı telefonlar çabucak bozulabilme özelliğine sahip ne yazık ki. Bunun yanı sıra düşük donanım özelliklerine sahip akıllı telefonları da insanı bazen çileden çıkarabiliyor. Telefonunuzun bozulduğu ve acilen android yazılımlarına ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda ya da telefonunuzun sizi çileden çıkardığı anlarda yardımınıza bilgisayarınıza kuracağınız BlueStack yardımınıza yetişebilir. Hatta tablet, telefon ile oynamasını istemediğiniz çocuklarla bile bu şekilde başa çıkabilirsiniz. Bilgisayar daha sağlam ve dayanıklı olması bakımından doğru bir seçim olacaktır.

 

BlueStack Nasıl Kurulur?

BlueStack arama motorunda rahatlıkla bulabileceğiniz bir programdır. Fakat internetin yanlış kullanımı yüzünden hangi site güvenilirdir hangi site değildir belli olmuyor. bluestacks, Mac, Windows XP/Vista/7/8 gibi işletim sistemlerine rahatlıkla kurabileceğiniz bir ara kurucu programdır. Basit bir yükleme faslından sonra Google hesabınıza yapacağınız giriş ile bilgisayarınız android sistem gibi çalışmaya başlayacaktır ve uygulamaların indirimini yapacaktır.

 

1

İşletim sisteminin güvenlik uyarısına onay verdikten sonra çok basit bir şekilde uygulama kurulacaktır.

2

Biraz bekleme sonrasında dosya kendi kendine kurum aşamasına gelecektir.

 

3

 

Kurum aşaması tamamlandığında bu ekran sizi karşılayacak.

4

Verilerin kayıt edilmesini istediğiniz yeri seçtikten sonra dosyalar seçtiğiniz klasöre kayıt edilecektir.

5

Seçtiğiniz klasöre dosyalar yüklenirken böyle bir ekran ile karşılaşacaksınız, bir süre sonra sona erecektir.

6

Dosyaların kayıt edilmesi ve programın kurulması sona erdiği zaman bu ekran ile karşılaşacaksınız. Dilerseniz kurulumu sonlandırıp BlueStack’ı başlata bilir, dilerseniz sadece kurulumu sonlandırıp daha sonra da kullanabilirsiniz.

7

BlueStack ilk başlatıldığında bu ekran ile karşılayacak sizleri. Fakat başlatmanın ardından android sistemin kurulumu, Google hesabı açma gibi işlemler olacağı için bir süre yazılım, oyun, uygulama indiremeyeceksiniz.

8

Uygulamalar indirildiğinde bu şekilde bildirimler vereceğinden dolayı sizler de indirim akışını denetleyebileceksiniz.

bluestacks indir

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir