Android İşletim Sistemli Aynasız Onay Aldı!

Android işletim sistemine sahip olan Yongnuo markasına ait aynasız fotoğraf makinesiyle ilgili detaylar ortaya çıktı. Belirli firmalar tarafından yapılan açıklama ile beraber kod adı YN450 olan yeni aynasız fotoğraf makinesi tüm detaylarıyla paylaşıldı.

Android İşletim Sistemli Aynasız Onay Aldı

Yapılan resmi açıklamalara göre; 16 megapiksel çözünürlük sunan Four Thirds sensör kullanan fotoğraf makinesi içerisinde Android 7.1 işletim sistemi yer alacak. 3 GB RAM, 32 GB depolama, 4K 30 FPS video kayıt ve ön yüzde 8 megapiksel çözünürlük ikinci bir kamera yer alıyor.

5 inç büyüklüğünde 1080p çözünürlüğünde bir ekran bulunanYongnuo YN450 bütünleşik stereo mikrofon, GPS, 3.5mm kulaklık çıkışı, 4000 mAh pil gibi özelliklerle donatılmış durumdadır. Fotoğraf makinesinin detaylarıyla ilgili bilgiler ortaya çıkmış olsa da fiyatı ve ne zaman satışa sunulacağı ile ilgili bilgi verilmemiştir.

Önceki dönemlerde Samsung ve Nikon gibi teknoloji üreticileri Android işletim sistemli fotoğraf makinelerini duyurdu. Bu zamana kadar aynasız kategorisinde Android işletim sistemine sahip bir fotoğraf makinesi üretilmedi.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir