7 Büyük Oyun Aynı Anda Ücretsiz!

Ubisoft, yaz aylarında başlattığı büyük etkinliği ile her ay bir oyununu ücretsiz sunuyor. Ubisoft 30 kapsamında yapılan etkinliğin son ayağında ise 7 oyun aynı anda ücretsiz oldu.

Yaz aylarının başlarında başlayan Ubisoft 30. yıl etkinliği kapsamında şirket, her ay bir oyunu ücretsiz olarak oyun severlere sunuyordu. Eğer şimdiye kadar ki oyunları kaçırdıysanız üzülmeyin çünkü Ubisoft, şuanda 7 oyunu birden ücretsiz sunuyor.

Sınırlı bir süre, 7 ay boyunca her ay biri ücretsiz olan oyunların tamamı ücretsiz olarak edinilebiliyor. Yani, Prince of Persia, Splinter Cell, Rayman Origins, The Crew, Beyond Good and Evil, Far Cry 3: Blood Dragon, ve Assassin’s Creed III şu an aynı anda ücretsiz.

7-buyuk-oyun-ayni-anda-ucretsiz-2

Uplay hesabınız üzerinden isterseniz hepsini, isterseniz de seçtiğiniz oyunları ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey, Uplay uygulamasını indirmek ve News bölümünde yer alan Get 7 Free Games bölümüne tıklamak.

İşte bu kadar. Yalnız hatırlatmakta fayda var. Bu paket 18 Aralık tarihine kadar geçerli. Yani acele etmenizde fayda var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir