Panoramik keyif’in adresi

Yaz geldi geliyor derken; balkon keyfi yaparken buluruz kendimizi.. Balkonun özellikle Akdeniz insanında ayrı bir yeri vardır; bi anlamda balkon keyfi sadece bize özgü değildir. İtalyanı, Fransızı, Yunanı, İspanyolu da balkon keyfi yapar.

Balkonlar evin görünümünde vazgeçilmez bir alandır, bahar aylarında etrafını çiçeklerle bezemeye başladığımız, yazın sabah kahvaltısını , mümkünse öğle yemeğini ama illede akşam 5 çayını keyifle içtiğimiz balkonlarımızı yaz akşamları arkadaş sohbetleri, ev gezmesi yaparak doldururuz.  Ancak havaların soğumaya başlamasıyla birlikte balkon keyfimiz de tadı damağımızda kalır ve vuslat sonraki bahara deriz.

İşte; artık vuslat sonraki bahara kalmıyor.. Balkonların panoramik görüntüsünü bozmadan, yaz-kış tüm yıl kullanmamızı sağlayan bir teknoloji var. O da cam balkon! Balkonları cam paneller ile kapatma fikri nerden gelmiş bilemeyiz ancak; dekoratif anlamda güzel, kullanım anlamında ise oldukça pratik olan bu teknoloji sayesinde;  balkonlar kışın da kullanabildiğimiz bir alan oluyor. Özellikle sürgülü ( ya da sürmeli ) cam panellerle kaplatılan cam balkon , temizlik konusunda da kullanım kolaylığı sağlıyor. Cam balkonun panelleri sürgü sayesinde tek yerde toplanabiliyor, böylelikle temizlemesi kolay oluyor. Açması ve kapaması da tabii bir o kadar kolay olan bu dekorasyonu nereden bulabilirim derseniz;

Özellikle Ege Bölgesi’ne hizmet vermekle başlayıp tüm Türkiye’nin cam balkon deyince akla gelen ilk markası olma yolunda ilerleyen http://www.keyf-ipanorama.com/ ‘a bir bakın deriz.

 

Keyf-ipanorama nerde derseniz?

 

Haritayı büyüt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir